30 Nadzwyczajne zespoły weselne z bagietką dla każdego stylu

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymać prowizje od zakupów dokonanych z naszych wybranych linków.

Jeśli chodzi o biżuterię ślubną idzie, twój pierścionek zaręczynowy jest bez wątpienia punktem centralnym. I choć jest to jeden specjalny bombka, która oznacza swój związek jako panny młodej-to-be, zespół weselny jest równie specjalny pierścień dodać do mieszanki po powiedział „tak”. Jeśli jesteś o blingy wygląd pierścienia, baguette zespół weselny jest oszałamiający wybór.

Co to jest bagietka?

„Pierścionek bagietkowy to styl z jednym lub wieloma kamieniami w kształcie bagietki,” mówi Madeline Fraser w BRIDES.

Pierwszym krokiem w ustaleniu, jaki styl obrączki baguette jest dla Ciebie odpowiedni, jest określenie, czy chcesz ułożyć obrączkę razem z pierścionkiem zaręczynowym, czy też nosić ją osobno na prawym palcu i przenieść pierścionek zaręczynowy na lewy (lub odwrotnie, Ty też). Jeśli masz zamiar układać swoje pierścienie, ślub „apartamenty”, jak są one powszechnie określane są doskonałym sposobem, aby stos czuć się wyjątkowy, czy trzeba łukowaty bagietka projekt uzupełnić okrągłe, owalne, lub w kształcie gruszki pierścionek zaręczynowy, lub w kształcie litery V zespół prawidłowo umieścić obok markizy lub tarczy-cut kamień.

Istnieją nawet zespoły bagietki specjalnie cięte do siedzenia obok kanciastych kamieni, takich jak kwadrat, szmaragd, promienny, Asscher, lub sześciokątne cięcie. Lub, można uzyskać enhancer pierścień z dwoma rzędami bagietek, które siedzą na górze i na dole swojego pierścionka zaręczynowego na super blingy wygląd.

Poznaj eksperta

Madeline Fraser jest założycielką i dyrektorem generalnym Gemist, marki biżuterii i doświadczenia, które pozwala przymierzyć swoje kawałki przed zakupem.

Rozmawialiśmy z ekspertem w branży, Madeline Fraser, założycielką i dyrektorem generalnym Gemist, aby uzyskać wgląd we wszystkie szczegóły opasek bagietek. Plus, dowiedzieć się o plusy i minusy Baguette diamentowe zespoły weselne, co szukać podczas zakupów dla jednego, i uzyskać inspirację pierścienie do sklepu natychmiast. 

Plusy i minusy Baguette Wedding Bands

Jeśli jesteś oddzielenie dwóch pierścieni, niebo jest limitem w zakresie zespołów Baguette, czy chcesz ultra-slim zespół z jednym kamieniem Baguette lub grube, błyszczące styl z rzędami (i rzędy) diamentów. Dla glitzy, przyciągający wzrok wygląd, fala, w kształcie litery X, lub grube, w stylu retro bagietka zespół będzie naprawdę błyszczeć i świecić. Oczywiście, w połączeniu z pierścionkiem zaręczynowym, te style są dużo wygląd. Ale z łatwością możesz nosić samą opaskę lub pierścionek zaręczynowy w dni, kiedy chcesz złagodzić tonację lub gdy zmienia się Twój nastrój. Nie można się pomylić z opcjami! Jeśli nie jesteś typem, aby chcieć tradycyjny pierścionek zaręczynowy w ogóle, spektakularny zespół może być wszystko, czego potrzebujesz jako achingly szykowna alternatywa dla nowoczesnych narzeczonych.

Czego szukać w Baguette Wedding Band
Jakie dodatki najlepiej pasują do obrączki bagietki? „Aby naprawdę pokazać kształt i wygląd kamienia, najlepszym ustawieniem jest solitaire lub solitaire pavé” – mówi Fraser.
Jak mogę stwierdzić, czy pierścień jest wysokiej jakości? Według Fraser, cięcia i przejrzystość znaczenie najbardziej w baguette zespołu diamentu. „Kamienie baguette wymagają mniej cięć niż inne cięcia diamentów. Istnieje tylko 14 faset w baguette-cut kamień, co oznacza, że precyzja jest ważna. Jeśli kamień nie jest cięte idealnie, skazy będą widoczne znacznie łatwiej niż w innych cięć diamentów,” dodaje.
Co carats para najlepiej z bagietki diamentowe zespoły? „Jeśli chodzi o carats, baguette diamenty wyglądają świetnie w mniejszej wagi,” Fraser zauważa. Te diamenty są bardziej zauważalne w poniżej jednego karata.
Jak dbać o Baguette Ring

Pamiętaj, aby regularnie czyścić swoje kamienie bagietki. Ważne jest, aby czyścić pod trzonem pierścionka, aby brud i inne zanieczyszczenia nie gromadziły się w pierścionku. Jeśli nie jesteś pewien, jak wyczyścić pierścień, możesz zabrać go do jubilera, który delikatnie zajmie się zespołem.

Historia diamentów Baguette

Przypominając o szalonych latach 20-tych, szlif bagietkowy ma w sobie nostalgię, która jest niezwykle uwodzicielska. „Został stworzony w latach 20-tych i nazwany na cześć swojego wydłużonego, prostokątnego kształtu po francuskiej bagietce. Jest ponadczasowy w swoim klasycznym pięknie, jest to szlif, który nigdy nie wyjdzie z mody” – dodaje Fraser.

Rodzaje Baguette Wedding Bands

Niezależnie od tego, czy Twój styl pierścionka zaręczynowego jest ponadczasowy, nowoczesny, vintage, czy podążający za modą, zespół weselny powinien być równie wyjątkowy i uzupełniający sylwetkę. Czy masz mieniący się diament solitaire, klaster kamieni szlachetnych, lub trzy kamienie pierścionek zaręczynowy, baguette zespoły weselne są w różnych stylach i kształtach z wieczności zespoły z jednym rzędzie kamieni baguette do zespołów z naprzemiennych kształtów kamieni, które obejmują baguettes i nowoczesne style zespołów z baguettes stożkowe lub fanned.

Od klasycznych opasek na wieczność po błyszczące, nowoczesne wzory, przewiń naszą edycję 30 niezwykłych opasek ślubnych z bagietkami dla każdego stylu i budżetu.

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *