33 Best Pink Diamond Engagement Rings

Nasi redaktorzy niezależnie badają, testują i polecają najlepsze produkty; więcej o naszym procesie recenzowania można dowiedzieć się tutaj. Możemy otrzymać prowizję od zakupów dokonanych z naszych wybranych linków.

Jeśli chodzi o pierścionki zaręczynowe, biały diament jest oczywiście klasycznym wyborem. Dla tych, którzy chcą coś, co wyróżnia się, kolorowy kamień szlachetny jest droga do zrobienia, a różowy diament jest elegancki, kobiecy i niezaprzeczalnie romantyczny. Jest to z pewnością warte inwestycji. 

Pink diamenty są rzadkie i, zgodnie z Gemological Institute of America, stanowią tylko około 1 procent produkcji diamentów na całym świecie. Ta rzadkość prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego są one coś z gwiazdą ulubione: Różowe diamentowe pierścionki zaręczynowe zostały zauważone na palcach gwiazd takich jak Blake Lively, Victoria Beckham i Mariah Carey.

Poznaj eksperta

Kim Kanary jest certyfikowanym diamontologiem i wiceprezesem ds. rozwoju społeczności i zaangażowania w JTV, miejscu zakupów biżuterii online.
Azra Mehdi jest założycielką Au Xchange, firmy jubilerskiej specjalizującej się w złotej biżuterii.
Amanda Treviso jest kupcem w Shane Co. Jewelry, największej rodzinnej firmy jubilerskiej w Stanach Zjednoczonych od 1929 roku.

Oczywiście, najbardziej oczywistą różnicą między różowe i białe diamenty jest kolor. Różowe diamenty są również bardziej rzadkie i drogie. Wiele osób, które wybierają różowe diamenty, robią to ze względu na ich piękny kolor, który może być w zakresie nasycenia, od jasnego, subtelnego różu do jasnego, gorącego różu.  Są one „20 razy droższe niż białe diamenty o tej samej wielkości z powodu ich rzadkości i ograniczonej podaży”, według Mehdi.

I, oczywiście, jak białe diamenty, różowe diamenty są bardzo trwałe, co czyni je doskonałym zaangażowanie kamień pierścień. „Są one najtwardsze znane substancji naturalnych, a tylko inny diament może zarysować diament” Kanary mówi. „Diamenty są znane ze swojej wysokiej dyspersji i brylancji, które powodują scyntylacyjne błyski koloru i światła, które wszyscy kochają”. Zasadniczo, dostajesz trwałość i wytrzymałość białego diamentu w ładnym odcieniu. 

Ahead, przewiń 33 romantyczne różowe diamentowe pierścionki zaręczynowe, które kochamy.

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *