4 wirusowe historie ślubne, które przyniosły nam radość w tym roku (i może sprawiły, że uroniliśmy łzę)

Cóż to był za rok. Bez względu na to, w jaki sposób zostałeś dotknięty, był to trudny rok dla każdego. Prawdę mówiąc, wszystkim nam przydałby się pick-me-up!

Z tymi wszystkimi złymi wiadomościami, które znosiliśmy w tym roku, nie wydaje się sprawiedliwe, aby narzekać na odłożony lub zmniejszony ślub. Jednak wiele Panien Młodych musiało podjąć trudną decyzję o zmianie terminu swojego wymarzonego ślubu po miesiącach (a nawet latach) planowania. Niektóre z tych zmian i przełożeń faktycznie przyczyniły się do powstania kilku wzruszających historii zaślubin, które stały się viralem. Zebraliśmy je więc dla Was w jednym miejscu, aby dostarczyć Wam trochę dobrych wiadomości ślubnych, które przyniosą Wam trochę radości w sam raz na święta. Za więcej takich dobrych wiadomości w 2021 roku!

Czytaj dalej, aby być wzruszonym i zainspirowanym tymi podnoszącymi na duchu historiami.

Emily Bugg i Billy Lewis

Sophie Cazottes Photography

Kiedy pandemia zmieniła ich plany ślubne, ta chicagowska para zamieniła bezzwrotny depozyt za catering na kolację w Święto Dziękczynienia dla ponad 200 osób dotkniętych chorobami psychicznymi i uzależnieniami. Ta dwójka i tak zawarła związek małżeński w City Hall 1 października, udowadniając, że miłość zawsze zwycięża.

Lauren Jimenez i Patrick Delgado

JessCaste Photography

Po wielokrotnym zmienianiu planów ślubnych z powodu pandemii, panna młoda Lauren Jimenez zaraziła się wirusem Covid-19 na kilka dni przed tym, jak ona i jej przyszły małżonek Patrick Delgado mieli ostatecznie zawrzeć związek małżeński. Byli jednak zdeterminowani, by wziąć ślub pomimo tego niepowodzenia. Jimenez usiadła więc w oknie na drugim piętrze domu swoich rodziców i odczytała swoją przysięgę w bezpiecznej i wyjątkowej ceremonii (Pomyśl: współczesna Roszpunka). Jimenez poddał się kwarantannie jeszcze przez 10 dni, zanim para ponownie się połączyła i Delgado w końcu pocałował swoją narzeczoną!

Bethany Boykin
Taylor Dail Photography

Panna młoda Bethany Boykin zaaranżowała wzruszające pierwsze spojrzenie na swoją suknię ślubną dla babci Dot Beaman przebywającej w hospicjum na kilka miesięcy przed swoim wyjątkowym dniem. Moment ten został uchwycony przez przyjaciółkę i fotografkę Taylor Dail. Niestety, zaledwie osiem dni po tej pięknej chwili, Beaman zmarła. W dniu swojego listopadowego ślubu Boykin powiedziała, że jest pewna, że jej babcia patrzy na nią z nieba.

Charisma Jamison i Cole Sydnor
Ashley Peterson Photography

Charisma Jamison i Cole Sydnor znani są z kanału YouTube „Roll with Cole and Charisma”, który dokumentuje ich związek. Po prawie trzech latach spędzonych razem, para zawarła związek małżeński podczas prywatnej ceremonii w listopadzie. A ich słodkie zdjęcia ślubne szybko trafiły do sieci. „Myślę, że zdjęcia naprawdę pokazały surowe emocje i uchwyciły bardzo wyjątkowe chwile”, powiedział Jamison w wywiadzie dla Today. „Mieć zdjęcia, które faktycznie uchwyciły prawdziwą miłość i emocje z tego momentu, było niesamowite dla nas i dla wszystkich innych”.

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *