40 Oszałamiające pierścionki zaręczynowe z trzonkami Twist

1stDibs 14K żółte złoto 14K okrągła skręcona winorośl Diamond Ring

Dzięki uprzejmości 1stDibs

To nie jest pierwszy raz, kiedy zapisaliśmy jeden z najlepszych na koniec – a ten z pewnością nie zawodzi. Wykonany z 14-karatowego żółtego złota pierścionek kaskadowo przechodzi w diamentowe detale, a oszałamiający okrągły solitaire kradnie show.

Na co zwrócić uwagę wybierając pierścionek zaręczynowy Twist Shank
Zespół

Jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy twist shank, to wszystko zależy od zespołu. Stwórz ponadczasowy wygląd, łącząc ten styl z pasjansem lub zdecyduj się na aureolę, trzy kamienie lub graj z mieszanymi metalami, aby wyróżnić się w tłumie.

„Wybierając opaskę do pierścionka zaręczynowego z przekręconym trzonkiem, polecam zdecydować się na coś prostego, ponieważ przekręcony trzonek powinien być unikalną cechą w Twoim stosie” – sugeruje Nicole Wegman.

Metal

„Twists lub nieskończoność pierścienie zaręczynowe są świetne w każdym i wszystkich kolorach metali, więc nie ograniczaj się! Baw się wszystkimi kolorami metalu i być może nawet mieszaj je z Twoim stosem”, zaleca Amanda Trevizo.

Jeśli diamentowe ozdoby są Twoim najlepszym przyjacielem (my też!), platyna tworzy ciągłość, która maksymalizuje blask. „Ponieważ skręty są zazwyczaj ozdabiane diamentami w formie pavé, uwielbiamy ten styl w platynie, aby diamenty odzwierciedlały swój prawdziwy kolor” – mówi Wegman.

Styl

Bez względu na kamień, ustawienie lub metal, który planujesz sparować z twist shank, pierścionek zaręczynowy powinien być bezpośrednim odzwierciedleniem Twojego osobistego stylu i historii miłosnej!

Zacznij od zadania sobie pytania o szczegóły, które chcesz podkreślić, jak również o ogólny wygląd Twojego ślubnego stosu. „Czy chcesz ciasny skręt, czy chcesz luźny skręt? Czy chcesz mieć dokładnie dopasowany zespół? A może chcesz prosty zespół weselny siedzieć obok swojego pierścionka zaręczynowego? Jeśli tak, czy jesteś w porządku z negatywnej przestrzeni między pierścionkiem zaręczynowym i zespołu? Czy chcesz tylko metalowy twist lub chcesz trochę diamentów w wyglądzie?” mówi Trevizo.

FAQS
Czy skręcone trzpienie sprawiają, że pierścionek jest droższy czy tańszy? „To szczerze mówiąc zależy. Jeśli zdecydujesz się na cienki skręcany metal, może to być bardzo zbliżone cenowo do prostej metalowej obrączki. Jeśli jest to mieszanka z diamentami lub cięższy metal na skręcie, może to podnieść cenę,” wyjaśnia Trevizo.
Czy pierścionki zaręczynowe twist shank są popularne? „Twist shank engagement rings are a great look and can be quite popular,” Trevizo states.
Jaki typ oprawy najlepiej łączy się z pierścionkiem zaręczynowym twist shank? „Focus na ustawienie, które uzupełnia diament i nie bierze ostrości od niego,” Wegman zaleca.
Jakie kamienie najlepiej komponują się z pierścionkiem zaręczynowym twist shank? „Uwielbiam wydłużone kamienie w pierścionku zaręczynowym twist shank. Myślę, że dodaje on geometrycznego elementu do pierścionka” – sugeruje Trevizo.

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *