42 rzeczy do zrobienia w tygodniu ślubu

Spędziliście miesiące i miesiące na planowaniu i odliczacie ostatnie dni do ślubu. To już prawie czas na ten wielki dzień! A teraz wszystko, co pozostaje do zrobienia, to pokazać się, prawda? Cóż, nie tak szybko. Według Mindy Weiss, eksperta wedding plannera z ponad 20-letnim doświadczeniem w planowaniu ślubów, tydzień przed ślubem na pewno będzie trochę gorączkowy z kilkoma zadaniami na ostatnią chwilę do sprawdzenia z listy. Ale od czego zacząć? Na szczęście, po wielu latach planowania ślubów, Weiss pomyślał o tym wszystkim.

Poznaj eksperta

Mindy Weiss jest wedding plannerem gwiazd z ponad 20-letnim doświadczeniem w planowaniu ślubów i imprez dla największych osobistości Hollywood (Sofia Vergara i Joe Manganiello, a także Ellen DeGeneres i Portia de Rossi). Dzięki swojemu bestsellerowi „The Wedding Book” oraz specjalistycznej linii biżuterii, Mindy jest autorytetem w planowaniu niezapomnianego ślubu.

Alison Czinkota/Brides

Niezależnie od tego, czy zostawiłaś te zadania na ostatnią chwilę ze względu na specyficzny czas, którego wymagają, czy też całkowicie umknęły twojej uwadze, lista kontrolna Weiss na ostatnią chwilę na ślubie będzie służyć jako ważne przypomnienie o tym, co pozostało do zrobienia. „Najlepiej jest uporządkować wszystkie swoje rzeczy, raczej wcześniej niż później, abyś mogła wyprostować nogi i cieszyć się każdą sekundą uroczystości weselnych, bez robienia wycieczek w ostatniej chwili po szampon w rozmiarze podróżnym lub wysyłania smsów do druhen o północy, błagając je o pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach awaryjnych związanych z suknią ślubną” – mówi. „I pamiętaj, aby podczas tego końcowego odliczania starać się zachować jak największą elastyczność. Zmiany w ostatniej chwili będą się zdarzać, więc idź z prądem. Po prostu bądź na bieżąco i staraj się pamiętać o celu końcowym: ślubie! Jesteście na finiszu!”.

Czuj się swobodnie, aby śledzić tę główną listę kontrolną, ale deleguj zadania w razie potrzeby. Zaufaj nam, będziesz potrzebować wszelkiego wsparcia, jakie możesz uzyskać.

Aby upewnić się, że nie przegapisz żadnego bitu, czytaj dalej, aby zapoznać się z ostateczną listą rzeczy do zrobienia w ostatniej chwili, które musisz zrobić na tydzień przed wielkim dniem. 

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *