5 aplikacji randkowych, które powinni pobrać samotni podróżnicy

Wraz z rosnącą popularnością aplikacji randkowych, piętno wokół nich znacznie zmalało – do tego stopnia, że aplikacje randkowe są wykorzystywane do czegoś więcej niż tylko tradycyjne randki. Samotni podróżnicy przesuwają palcem w lewo i w prawo, aby połączyć się z podobnie myślącymi poszukiwaczami przygód lub dobrze zorientowanymi mieszkańcami, którzy mogą pokazać im dobrą zabawę poza utartymi szlakami w ich rodzinnym mieście. Najlepsze aplikacje randkowe dla podróżników są jak posiadanie własnego przewodnika, który wie, gdzie są wszystkie hip bary, gorące miejsca i obowiązkowe atrakcje turystyczne. Dla tych, którzy chcą zachować rzeczy platoniczne i uniknąć romantycznych oczekiwań, po prostu bądź bezpośredni i szczery od początku o swoich zamiarach. Za granicą obowiązują te same zasady bezpieczeństwa, których przestrzegasz w domu.

Zawsze spotykaj się w miejscach publicznych i nigdy nie rób niczego, w czym nie czujesz się komfortowo.

Bumble BFF

Bumble BFF App $N/A

Sklep

Bumble BFF to świetna aplikacja dla samotnych podróżników, którzy naprawdę chcą dzielić się swoimi doświadczeniami z kimś innym. Możesz pobrać aplikację i zacząć łączyć się z ludźmi w miejscu docelowym. Aplikacja pozwala na czatowanie z innymi poszukiwaczami przygód w tym samym miejscu co Ty lub zaprzyjaźnić się z mieszkańcami, którzy mogą oprowadzić Cię po swoim rodzinnym mieście i zorganizować wyjątkową wycieczkę. 

Tourbar

Aplikacja Tourbar $N/A

Sklep

Nigdy nie wiesz, kogo spotkasz podczas podróży, ale będziesz z TourBar w telefonie. Cyfrowy matchmaking app pozwala zaprzyjaźnić się (lub znaleźć daty) z wyprzedzeniem, łącząc Cię z innymi podróżnikami lub miejscowych przed wyjazdem. Powiedzmy, że planowałeś wycieczkę na festiwal Glastonbury, ale twój przyjaciel odwołał cię – cóż, TourBar może pomóc ci dowiedzieć się, kto idzie i pomóc ci spotkać się z nimi, gdy tam jesteś.

Ta aplikacja bierze samotność z podróży i jest specjalnie skierowany do podróżnych szukających przyjaciół lub osobistego przewodnika lokalnego do zwiedzania razem. Po prostu pobierz aplikację i zacznij znajdować innych, którzy też tam będą. Kto dopasować się z lub nie jest całkowicie zależne od Ciebie. Po zaakceptowaniu, można rozmawiać w aplikacji i zacząć robić plany.

We the People
Airtripp

Airtripp App $N/A

Sklep

Jest coś tak wyzwalające o podróżowaniu solo, ale mogą być chwile, które chciałeś nie było kogoś obok ciebie, aby dzielić się widokami i dźwiękami lub wziąć udział w pysznym posiłku lokalnym. Na szczęście aplikacje takie jak Airtripp pozwalają Ci znaleźć kogoś, kto również podróżuje solo w tym samym mieście lub jest miejscowym. 

I nie martw się o swoje umiejętności językowe albo. Ta aplikacja wysyła również przetłumaczone wiadomości, a nawet możesz wysyłać prezenty.

Skout

Jako jedna z największych na świecie aplikacji do poznawania nowych ludzi, Skout może połączyć Cię z milionami ludzi na całym świecie. Możesz połączyć się z kimkolwiek w dowolnym miejscu za pomocą tej aplikacji. Jest to szczególnie przydatne, gdy jesteś na drugim końcu świata i chcesz poznać okolicę, ale nie znasz języka. Skout łączy ludzi, niezależnie od tego, czy chodzi o koncert w Nowym Jorku, wędrówkę na Hawajach, czy lokalny bar w Barcelonie.

WhatsApp

WhatsApp App $N/A

Sklep

Ponieważ spotykasz ludzi w podróży IRL, będziesz potrzebował sposobu, aby pozostać w kontakcie bez zużywania ton danych. Wprowadź WhatsApp, darmową usługę przesyłania wiadomości i dzwonienia, która jest używana na całym świecie. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem – będziesz mógł wtedy rozmawiać ze swoim międzynarodowym kumplem, a nawet umieszczać pinezki na mapach Google, aby łatwo było spotkać się w lokalnej kawiarni.

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *