Narodowy Dzień Nagości: Niech wszystko się kręci z naszymi 10 najlepszymi notkami o nudystach

W ramach obchodów Narodowego Dnia Nagości dzisiaj – nie wspominając o Tygodniu Nagiej Rekreacji – Legalnie Dziwne daje z siebie wszystko.

Pokażemy Wam rodzinne klejnoty koronacyjne z naszego nagiego archiwum i pokażemy, że nagość może nie być wstydliwa, ale może sprawić, że będziesz narażony na niebezpieczeństwo.

Zanim się rozbierzesz, zapoznaj się z naszymi 10 najlepszymi realnymi uwagami prawnymi dla nudystów:

Prowadzenie samochodu topless jest prawdopodobnie w porządku. Przepisy dotyczące nieprzyzwoitego obnażania się są różne w wielu stanach, ale większość z nich pozwala kierowcom obu płci na jazdę topless. (Jednak w Utah nie ma mowy o nagości).

Jazda bez spodni … może nie. Możesz prowadzić samochód bez spodni, o ile masz na sobie majtki, ale gdy zaczniesz odsłaniać genitalia, może zrobić się gorąco (z prawnego punktu widzenia).

Nagie imprezy są trudne do przeprowadzenia. Nudyści kochający strach w Pensylwanii musieli założyć majtki po tym, jak nagi nawiedzony dom został zamknięty. Winne są różne zobowiązania prawne.

Nagie przejażdżki rowerowe wydają się być w porządku… Odbywają się w całym kraju i większość z nich nie przekracza lokalnych przepisów.

… Ale „naga” odzież może być zabroniona. Koszula lub nawet fartuch, który symuluje nagie ciało, może sprawić, że będziesz persona non grata na następnej publicznej imprezie za pokazywanie „obscenicznych” materiałów.

Ośrodki nudystów są generalnie legalne na terenach prywatnych. Prywatne imprezy, takie jak nudystyczna „Bare Beach Beer Bash” minimalizują obawy prawne, ponieważ są organizowane przez ośrodek na prywatnym terenie.

Nowojorska policja nie ma nic przeciwko gołym cyckom. Nowojorski Departament Policji wyjaśnił, że funkcjonariusze nie powinni aresztować kobiet tylko za to, że są topless w miejscu publicznym w Wielkim Jabłku (choć możesz mieć cierpliwość do funkcjonariuszy, którzy najwyraźniej nie dostali tej notatki).

Nie pozwól nagim nieznajomym korzystać z Twojego basenu. To nie jest „Lady In the Water”, więc jeśli pojawia się naga kobieta i prosi o skorzystanie z Twojego basenu, prawdopodobnie dzieje się coś podejrzanego – na przykład jej wspólnicy okradają Cię na oślep, gdy jesteś rozkojarzony.

Nie pozuj i nie fotografuj nagich dzieci. Podczas gdy możesz być w stanie przekonać niektórych, że nagie zdjęcia twoich nieletnich dzieci to tylko rodzinne zdjęcia z kolonii nudystów, nie jest prawdopodobne, że odniesiesz sukces, jeśli są one w seksualnie sugestywnych pozach.

Nagie zdjęcia z zemsty mogą być uznane za przestępstwo. Zemsta porno jest teraz nielegalna w coraz większej liczbie stanów, więc jeśli masz nagie zdjęcia swojego byłego lub obecnego, nie dziel się nimi. A już na pewno nie próbuj kraść nagich zdjęć.

Ludzkie ciało to piękna rzecz. Ale naga prawda prawna jest taka: To, co z nim zrobisz, może już nie być takie uśmiechnięte.

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *