Czy mogę nosić stringi na publicznym basenie?

Może masz budowę ciała olimpijskiego pływaka. Albo przynajmniej masz pewność siebie kogoś, kto ma budowę ciała olimpijskiego pływaka. Tak czy inaczej, wiesz, że dobrze wyglądasz w stringach i chcesz, aby inni ludzie wiedzieli, że dobrze wyglądasz w stringach. Teraz, gdy oficjalnie jest lato, prawdopodobnie myślisz, że nadszedł czas na dzień „słońce na zewnątrz, bułki na zewnątrz” na lokalnym basenie publicznym. Cóż, możesz chcieć to jeszcze raz przemyśleć.

Policja usunęła mężczyznę z Kansas z publicznego basenu za opalanie się w stringach. I nie był to jego pierwszy raz.

Stringi Mocne

Wróć ze mną, jeśli chcesz, do bardziej niewinnych czasów, kiedy młody człowiek o imieniu Sisqo śpiewał piosenkę, która zapoczątkowała miliard gołych tyłków:

Lato 2000 roku, nie, wszystkie następne lata, już nigdy nie będą takie same. Jeden srebrnowłosy piosenkarz zasiał ziarno, a wkrótce wszyscy zaczęli gloryfikować swoje pośladki za pomocą najwstydliwszego kawałka materiału znanego człowiekowi. Stringi stały się mainstreamowe, a może nawet zbyt mainstreamowe dla większości.

Zakazane pośladki

Pewien mężczyzna z Prairie Village w stanie Kansas usłyszał ten syreni śpiew, ale jego łódź z tyłkiem rozbiła się o skały lokalnych przepisów dotyczących nagości. Być może został obdarzony tyłkami jak ciężarówka, ciężarówka, ciężarówka, ale bezimienny, nieubrany opalacz został wyproszony z miejskiego basenu za naruszenie sekcji 10.33 rozporządzenia miejskiego:

Żadna osoba nie może świadomie lub celowo pojawiać się w stanie nagości w miejscu publicznym. Nagość jest definiowana jako ukazywanie męskich lub żeńskich genitaliów, obszaru łonowego lub pośladków z mniej niż pełnym nieprzezroczystym pokryciem; ukazywanie kobiecej piersi z mniej niż pełnym nieprzezroczystym pokryciem jakiejkolwiek jej części poniżej szczytu sutka; lub ukazywanie zakrytych męskich genitaliów w dostrzegalnym stanie podniecenia seksualnego.

Według kapitana Byrona Robersona z policji w Prairie Village, ustawa nie powinna być nowością dla tego szczególnego miłośnika stringów: „Mężczyzna był na basenie w zeszłym roku, został ostrzeżony i poproszony o opuszczenie obiektu. W tym roku, kiedy skontaktowaliśmy się z nim, zdaliśmy sobie sprawę, że to ten sam człowiek, dlatego też wystawiliśmy mu mandat i poprosiliśmy o opuszczenie basenu.”

Nie wszyscy mieli problem z jego wyborem stroju, w tym kolega z basenu Dan Schmidt. „To nie byłby mój pierwszy wybór, aby nosić coś takiego, ale nie mam z tym problemu,” powiedział Schmidt. „Myślę, że to trochę niedorzeczne, aby dostać zakaz za noszenie stringów. W innych krajach wielu ludzi robi to cały czas.” Cholerna racja, że tak, Dan.

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *