Łowcy duchów zaćpali się i spalili zabytkowy dom na plantacji

Grupa siedmiu łowców duchów przebywa w areszcie za podpalenie zabytkowej plantacji LeBeau w Luizjanie.

Miejscowy szeryf twierdzi, że pięciu Teksańczyków i dwóch mieszkańców Luizjany paliło marihuanę i piło alkohol bezpośrednio przed zdarzeniem. (Szokujące.)

Na wypadek gdybyście się zastanawiali, podpalenie domu w celu przyciągnięcia duchów to wciąż podpalenie. (Podwójny szok.)

(Nawiedzony) dom na plantacji LeBeau

Zbudowany w latach 50-tych XIX wieku, LeBeau Plantation House był kiedyś jedną z największych plantacji na południe od Nowego Orleanu. Był również używany jako hotel i nielegalne kasyno, między innymi, donosi The Times-Picayune.

Brzmi jak całkiem niesamowita przestrzeń w stylu „Boardwalk Empire”, prawda?

Cóż, pogromcy duchów, którzy są w wieku od 17 do 31 lat, przybyli do historycznej plantacji w Luizjanie w zeszły czwartek wieczorem, najwyraźniej szukając duchów. Na ich obronę przemawia fakt, że dom może poszczycić się niesamowicie upiorną historią.

Zmotywowani opowieściami o duchach z dzieciństwa i starym „puff-puff-pass”, przybysze wtargnęli do nawiedzonej rezydencji, aby spełnić swoje marzenia o widzeniu duchów.

Podpalenie: Spooooky!

Policja podejrzewa, że 31-letni prowodyr, Dusten Davenport, stał się sfrustrowany, gdy żadne duchy się nie zmaterializowały i postanowił spalić całe miejsce. Wkrótce, on i inni członkowie grupy rzekomo ułożyli stosy drewna i podpalili to miejsce, donosi Picayune.

Podpalenie ma miejsce, gdy osoba umyślnie i złośliwie spala lub zwęgla strukturę. Istnieje wiele rodzajów przestępstw związanych z podpaleniem, włączając w to podpalenie czyjejś własności z oszukańczym zamiarem – na przykład w celu wyłudzenia pieniędzy z ubezpieczenia. To, oczywiście, wydaje się być przypadkiem „podpalenia przez ducha”.

Najtrudniejszą częścią w sprawach o podpalenia jest udowodnienie umyślności. Tutaj jednak, dowód jest w stosie budyniu. Skrupulatnie ułożone przez łowców duchów stosy drewna posłużyłyby jako cenny dowód zamiaru podpalenia.

Biorąc pod uwagę historyczny charakter nieruchomości, domniemanym podpalaczom grożą surowe kary, w tym więzienie i zniszczenia o wartości ponad 50 000 dolarów. Niestety dla mieszkańców Casper, nie jest jasne czy duchy mają ubezpieczenie od pożaru.

Pozostaje tylko jedno pytanie: Czy domniemanych podpalaczy bardziej będą prześladować konsekwencje prawne, czy gniew bezdomnych duchów?

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *