Spór muzyk kontra management to nie jest (cytrynowa) impreza

W przemyśle muzycznym zdarzały się słynne wpadki. Eric Clapton ukradł żonę swojemu kumplowi George’owi Harrisonowi. Bracia Black Crows, Chris i Rich Robinson, spierają się od dekad. Fleetwood Mac właśnie wyrzuciło Lindsey’a Buckinghama, a konflikt między Drake’iem i Pushą T może rozerwać Kanye Westa na strzępy.

Mimo to, żadna z tych złych krwi nigdy nie wiązała się z tym, że były menadżer przejął stronę internetową muzyka i przekierował ją do porno.

Kiedy życie daje ci cytrynowe imprezy…

„Pozwany w dalszym ciągu sprawuje władzę i kontrolę nad domeną,” twierdzi Robotti w pozwie o cybersquatting przeciwko TSG, „posiadając ją w złej wierze jako zabezpieczenie wyczarowanego długu, do którego nie jest uprawniony”. TSG najpierw twierdzi, że Robotti jest im winien 3.826,67 dolarów, a następnie najwyraźniej zmieniła tę kwotę na 4.900,10 dolarów, „w oparciu o 'osobisty audyt’ konta , który nie zawierał żadnych odpowiednich rachunków, dokumentacji lub innych dowodów odzwierciedlających dokładne kwoty należności, jeśli takie istnieją”.

…Złożyć pozew

Robotti domaga się kontroli nad swoją nazwą domeny, 100.000 dolarów odszkodowania ustawowego oraz dodatkowego odszkodowania za „świadome, celowe i złośliwe zakłócenie perspektywicznych korzyści ekonomicznych” przez TSG. Powiedzielibyśmy, żeby mieć oko na jego adres url, ale…

Send your Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *